Poszukuje fachowego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez odpowiedniego trenera


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Poszukuje fachowego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez odpowiedniego trenera

Postautor: henryk1965 » 16 wrz 2016, 12:19

Cześć. Mam ochotę podnieść swoje umiejętności związane z trenowaniem osób na siłowni. W branży pracuje już parę lat. Jakiś czas temu odbyłem kurs instruktorki i posiadam uprawnienia trenera personalnego. Natomiast od ostatniego szkolenia minęło już sporo czasu i zaobserwowałem u siebie braki w wykształceniu. Lubię to co robię i mam zamiar to robić jeszcze lepiej. Dlatego poszukuje profesjonalnego kursu instruktorskiego, który jest przygotowany przez sprawdzonych specjalistów. Czy jesteście w stanie coś mi polecić?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Szukam ciekawego kursu instruktorskiego prowadzonego przez dobrego trenera

Postautor: krzysiekfila » 16 wrz 2016, 12:37

Dzień dobry, bardzo ciekawe szkolenia oferuje firma ECS z Warszawy. Zatrudniają bardzo dobrą kadrę instruktorów, która może pochwalić się osiągnięciami na arenie międzynarodowej. Przykładowi instruktorzy, którzy prowadzą tam kursy instruktorskie Obrazek - ich nazwiska mówią same za siebie i są znane w środowsiku instruktorów w całej Polsce. Tu masz link do ich witryny internetowej: http://kursyecs.edu.pl/kursy-instruktorskie - na 100% znajdziesz coś dla siebie. Szkolenia prowadzą w każdym z większych miast. Oczywiście najwięcej znajdziesz ich w Warszawie. Ja sugeruje zapisać się na kurs prowadzony przez Roberta Piotrkowicza - sam ukończyłem takie szkolenie instruktorskie i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość