Dziwne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce


krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Dziwne zachowanie strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Cześć, mam drobny kłopot z pozycjonowaną przez mnie stroną WWW. Od pewnego czasu widzę jej nietypowe zachowanie. Jest ona pozycjonowana na sporą liczbę fraz w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedno z słów kluczowych Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na pierwszej stronie wyników, a następnego dnia o 20 pozycji niżej. Do strony codziennie tworze linki z dobrych miejsc. Sposób budowania linków nie zmienił się od początku. Dlatego nie wiem co mogę z tym zrobić. Dla pozostałych haseł nie mam tego rodzaju problemu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Witaj. Dobrze, że podałeś adres strony i kłopotliwą frazę. Będzie łatwiej coś powiedzieć w tej sprawie. Po pierwsze zdobywasz odnośniki do domeny, lecz nie wiem czy zauważyłeś jak dużo ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare linki posiadają o wiele większą moc niż nowo pozyskane. Pozycje domeny mogą także skakać z innego powodu. Algorytm raz uwzględnia nieistniejące linki, a raz nie. Jak chcesz ustabilizować pozycję to skoncentruj się na budowaniu bardziej trwałych odnośników. Wraz z wiekiem odnośnika zwiększa się jego moc. Dlatego tego rodzaju linki przekazują najwięcej mocy pozycjonowanej stronie. Kolejny aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni również budować dużą liczbę linków, co powoduje nieustanne roszady w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości