Jaka platforma towarowa będzie najlepiej funkcjonowała w niedużej firmie?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Jaka platforma towarowa będzie najlepiej funkcjonowała w niedużej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Dzień dobry. Jestem w trakcie rozbudowy swojej firmy produkcyjnej. Nasza produkcja zlokalizowana jest w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i znacznym ułatwienie było by zastosowanie jakieś platformy towarowej, która by transportowała rzeczy między kondygnacjami. Zajmujemy się wytwarzaniem odzieży skórzanej. Więc wielkość platformy towarowej nie musi być jakaś duża. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden człowiek. Udźwig takiej windy towarowej też chyba nie musi być zbyt duży. Tak, więc myślę o jakimś mniejszym rozwiązaniem, które bylibyśmy w stanie wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Jaka platforma towarowa będzie najlepiej działa w małej firmie?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Witaj. Jeżeli myślisz o jakimś specjalnym modelu widny to należało napisać. Ciekawe windy towarowe wyszukasz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/04/26/modele-anatomiczne-w-nowoczesnej-odslonie-3d-zrobione-na-drukarce-nie-tylko-dla-uczniow . Z tego co zdążyłem się zorientować po twojej wypowiedzi szukasz platformy towarowej o niedużym udźwigu. Tak, więc możesz wybrać niestandardowe rozwiązanie, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Dręczy mnie jednak jedna kwestia czy nie korzystniejszym rozwiązaniem będzie zamontowanie czegoś większego, tak na przyszłość. Jeśli będzie potrzebny mocniejszy udźwig platformy towarowej to będzie później kłopot. Może od samego początku założyć windę towarową o większym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość