Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Witam. Myślę nad wejściem ze swoimi meblami na rynek niemiecki. Posiadam już niemieckojęzyczną stronę WWW i pora zastanowić się nad promocją w niemieckiej wyszukiwarce. Mam kilka kwestii związanych z tym zagadnieniem. Pierwsze z nich czy ciężko jest wypromować stronę WWW na hasła tego rodzaju: Konferenzmöbel a, także im pokrewne? Jaki czas potrzebuje agencja SEO na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza sprawa, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę promocji? Nie mam ochoty wydać więcej niż muszę, lecz z drugiej strony nie potrzebuje oferty firmy która nie będzie potrafiła wypromować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Dzień dobry. Dobrze, że samemu nie chcesz promować strony WWW. Takich ludzi, wbrew pozorom jest bardzo dużo i myślą, iż po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jak chodzi o czas, który będzie niezbędny żeby wypromować stronę na tego rodzaju hasła: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 6 miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od umiejętności agencji SEO, która zajmie się promocją strony. W tej branży pośpiech tylko zaszkodzi. Jeżeli chodzi o skalę trudności to są to ciężkie słowa kluczowe. Ale można je wypozycjonować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek w granicach kliku tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość