Dlaczego moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Dlaczego moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Dzień dobry. Mam spory kłopot z moją stroną internetową. Od pewnego czasu systematycznie obniża się w wynikach wyszukiwań na frazę stomatolog Radom. Moja strona istnieje nieprzerwanie od wielu lat w Internecie. Oczywiście raz na kilka lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe treści. Jaki czas temu na słowo kluczowe dentysta Radom była na samej górze wyników. Na dzień dzisiejszy coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za pół roku będzie poza pierwszą setką rezultatów wyszukiwarki. Co jestem w stanie uczynić aby odwrócić tendencję spadkową. Nie ukrywam, że wraz ze spadkiem pozycji, malej również ilość pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dlaczego moja strona systematycznie spada w wynikach?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Dzień dobry. Odpowiedź na twój problem jest prozaiczna. Nie pozycjonujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była na górze wyników wyszukiwarki. Również posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one leciwe i przekazywały wielką moc stronie internetowej. Dlatego wysokie pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich utraciłeś - dlatego te spadki. Inne gabinety dentystyczne tworzą odnośniki do swoich stron i dzięki temu pną się do góry. Ich działania skutkują, że ty spadasz w wynikach wyszukiwań. Powinieneś jak najprędzej wznowić proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po kilku miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz również próbować samemu pozycjonować swoją stronę, lecz tu trzeba posiadać sporo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje rosły. Obecnie można szybko zaszkodzić swojej stronie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość