Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:22

Dzień dobry. Niedawno przeprowadziłem się do własnego domu. Jak wiadomo nie wszystko jest jeszcze dokończone. Pozostały napędy do bram oraz podobne historie. Rozmyślam też nad założeniem wideodomofonu do furtki. Nie wiem tylko czy jest to jeszcze sensowne w dzisiejszych czasach a, także czy sprawdzi się to na posesji z domem jednorodzinnym. Proszę o wypowiedź w tej sprawie fachowców jeśli są na tej stronie.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:50

Cześć. Nie wiem skąd wzięła się myśl, że wideodomofon się nie sprawdzi w domku jednorodzinnym. Jest wręcz to idealne rozwiązanie, które daje możliwość bez wyjścia z budynku na sprawdzenie, kto do nas chce się dostać. Zbiór najważniejszych informacji znajdziesz tu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - na dzień dzisiejszy jest dużo rozwiązań, które dają możliwość na dostosowanie systemu do twoich potrzeb. Na rynku są wideodomofony bezprzewodowe, które dają możliwość zamontowania wideodomofonu w sytuacji, kiedy budowlańcy zapomnieli zostawić kabli pod instalację. Są również modele, które pracują doskonale po zmroku. Można wideodomofon zintegrować z systemem alarmowym oraz pozostałą automatyką w domu. Wszystko związane jest z twoimi możliwościami finansowymi.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości