Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?


annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Cześć. Ostatnimi czasy w szeregu przypadków słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, niemniej jednak także i poza nim. Kwota takich szkoleń nie jest kolosalna, lecz ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jakim sposobem wiadomo obowiązki domowe pochłaniają sporo czasu, a ja mam pracę oraz nie narzekam na nic. Niemniej jednak wielu moich znajomych dokształca się pomimo takiej samej sytuacji. Przypuszczalnie, w takim razie powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, jakie brały udział w rozmaitych kursach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:08

Cześć. Kwestia wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy konkretne szkolenie. Jeżeli to nic znaczącego i przydatnego pewnie poniekąd szkoda Twojego czasu. Mimo to większa część kursów jest nadzwyczaj znacząca oraz odpowiednia. Z doświadczenia wiem, że takie nowatorskie umiejętności rozszerzają horyzonty i pomagają znaleźć lepszą pracę lub ewentualnie otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to bo jeśli koszt szkolenia nie jest znaczący to może należałoby spróbować i posiadać pionierskie doświadczenia oraz umiejętności? Osobiście kilka razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia Radom oraz szczerze polecam.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości