Szukam rzetelnej brygady dekarzy do położenia dachówki


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szukam rzetelnej brygady dekarzy do położenia dachówki

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:47

Witam. Ostatnio gadałem z sąsiadem, który buduje się obok mnie. Mocno mnie nastraszył jeżeli chodzi o dekarzy. On szukał dekarzy ponad rok czasu. Niedobrze położony dach to wg jego zdania duży problem i problemy z grzybem. Nie znam się na tym - tak, więc chciałbym poznać waszą opinię na ten temat.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Szukam uczciwej firmy do położenia dachu

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:01

Cześć. To cię sąsiad mocno nastraszył. Jak chodzi o kładzenie dachówki to kwestia jest identyczna jak pozostałe prace budowlane w domu. Dobrzy dekarze to zero problemów, słabi dekarze to masa kłopotów. Szukanie proponuję rozpocząć od tego typu stron: https://biozamrazarki.pl/?p=158 - tam są reklamy dekarzy, które świadczą usługi z zakresu krycia dachów. Wybierasz tych wykonawców, którzy mają największą liczbę dobrych komentarzy i rozpoczynasz z nimi rozmowy. Później zapraszasz najlepszych dekarzy na teren prac budowlanych. Robią kosztorys, a ty wertujesz oferty. Zawsze warto wziąć pod uwagę sposób dyskusji z wykonawcą. Jeśli nie mamy kłopotów z komunikacją to należy rozważyć taką ofertę. Unikajmy firm, którzy nie wiedzą jak mają udzielić odpowiedzi na nasze pytania. Zazwyczaj się nie znają na swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość