Nowoczesne lustra na specjalny wymiar do domu


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Nowoczesne lustra na specjalny wymiar do domu

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 10:11

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie łazienki bez lustra na wymiar. Ogromną popularnością cieszą się modele z wbudowanymi diodami LED, które mimo niedużych rozmiarów dają ciekawe efekty! Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane są na każdym kroku, a LED określane jest jako technologia jutra. Dlaczego w swojej łazience warto założyć lustro na wymiar LED? Projektując łazienkę powinniśmy zwrócić baczną uwagę na wiele elementów jej wystroju, należą do nich kolorystyka, płytki, czy armatura. Bardzo ważnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy byśmy byli w stanie oglądać perfekcyjne odbicie naszej twarzy. Spora liczba łazienek nie ma okien, tak więc światło gra tak istotną rolę. Górne oświetlenie nie wystarczy, tak więc najczęściej wybierane są lustra na wymiar, nad którymi umieszczane są kinkiety lub lustra z wbudowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te innowacyjne lustra na wymiar są po pierwsze bardzo oszczędne i odznaczają się długą żywotności. Istotne jest, żeby kupić lustro na wymiar dobrej marki, by oświetlenie nie było zbyt słabe, a także raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie doskonałe dla pań - znacząco ułatwi wykonywanie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, że lustro na wymiar będzie się pięknie prezentowało i zachwycało nowoczesnością. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to zdecydowanie najbardziej nowoczesne rozwiązanie! Jest uniwersalnym pomysłem i pasuje zarówno do pokoju, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed włączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się zwykłym zwierciadłem. Natomiast po włączeniu diod ukarzą one efekt nieskończonej głębi. Dzięki efektowi 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D zdecydowanie różni się wyglądem od tradycyjnych luster. Kupując taki model mamy zagwarantowany modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Dzień dobry, jestem na etapie remontu swojego mieszkania. Bardzo podobają mi się takie rozwiązania jak na tych obrazkach. Obawiam się tylko, czy nie są to za odważne pomysły do czterech kątów w starym bloku. Jak myślicie czy sprawdzi się tak nowoczesny wystrój, a może zdecydować się na staromodne rozwiązania do swojego mieszkania? Może posiadacie jakieś podobne ciekawe realizacje. Z przyjemnością je zobaczę.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Nowoczesne lustra na zamówienie do mieszkania

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 11:16

Witaj, ja uważam że w swoim mieszkaniu musimy czuć się swojsko. Jak masz ochotę na tego typu lustra to powinieneś je wybrać. Twoje mieszkanie to twoje królestwo. Nie warto myśleć czy spodoba się to znajomych. Ty w tych pomieszczeniach jesteś na co dzień, nie oni. Więc śmiało remontuj dom w nowoczesnym stylu.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Efektowne lustra na specjalny wymiar do domu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:23

Ja również myślę jak kolega. Jak mi coś się podoba to tak robię. Nie dbam o opinię innych osób. Ja powinienem się swobodnie czuć u siebie a nie goście. Rzecz jasna nie lubię tandety, ale to co pokazałeś jest bardzo fajne i będzie komponowało się do każdego domu.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość