W jaki sposób polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

W jaki sposób polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Cześć od pewnego czasu zajmuje się promocją swojej witryny WWW, niestety nie mogę wejść do pierwszej dziesiątki wyników. Pozyskuje nieustannie linki do promowanej strony internetowej. Każdego dnia około dwudziestu sztuk. Staram się również udzielać na forach powiązanych z moją branżą. Niestety to nic nie daje i od paru tygodni nie mogę ruszyć strony z miejsca. Nadmienię także, iż mam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być problem? Proszę o radę.
Podnośniki pacjenta wykorzystywane do transportu to lepszy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby transportowanej. Podnośniki pacjenta, które ma na stanie nasza wypożyczalnia ułatwiają: szybki transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, ochrona przed kontuzjami i przeciążeniami kręgosłupa opiekuna.

Podnośniki pacjenta służą do nieuciążliwego i nie wymagającego siły przemieszczania oraz transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Poprzez zastosowanie akumulatorów, urządzenie może przemieszczać się bez konieczności stałego podpięcia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych gabarytach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie renomowane podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/07/15/co-to-sa-modele-anatomiczne-oryginalnej-precyzji-i-gdzie-umiemy-je-zakupic.

Podnośnik pacjenta dla niepełnosprawnych jest nieocenionym wsparciem dla opiekunów. Codzienne przenoszenie pacjentów naraża ich na bóle pleców oraz urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - transportowego, elektrycznego gwarantuje ulgę i ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego zapewnia pacjentowi znacznie większe bezpieczeństwo niż podczas samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to ułatwienie codziennych czynności oraz pielęgnacji, które umożliwia: komfortową kąpiel bez barier, proste opuszczanie i podnoszenie użytkownika, niewymagające dodatkowych instalacji hydraulicznych i elektrycznych, są dopasowane do większości wanien dostępnych na rynku

Celem podnośnika pacjenta wannowego jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno pacjentowi, jak i osobie opiekującej się pacjentem. Doskonale nadaje się zarówno w domu, jak i do różnego typu instytucji. W ofercie wypożyczalni dostępne są różne typy podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

W jaki sposób polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Cześć. Dobrze, że podałeś adres strony. Ułatwi to bardzo analizę sposobu linkowania a, także przyczynę braku zakładanych przez ciebie pozycji. Z tego co widzę na twojej stronie, to jest parę niedociągnięć na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego linkowania. Brak aktualnych treści. Także należało by dać unikalne tytuły dla wyszukiwarek. Także jeśli chodzi o pozyskiwane przez ciebie odnośniki - są marnej jakości. Strony, gdzie budujesz linki są mocno zaspamowane i wartość takiego linka jest bliska 0. Stąd posiadasz takie kłopoty z wbiciem strony pierwszej 10 wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest ciężko dodać link do strony. Wówczas parę takich odnośników ma większą moc, niż sto odnośników, które obecnie pozyskujesz. Spróbuj tego co napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości