Szukam sprawdzonego kominiarza


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szukam sprawdzonego kominiarza

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Witajcie, potrzebuję namiary na rzetelnego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Dzwoniłem do kilku, lecz ceny są astronomiczne. Od 200 do 300 zł za wyczyszczenie komina. Jak zapytałem się skąd taka różnica cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od przewodu kominowego. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Szukam dobrego kominiarza

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Dzień dobry, nie mam pojęcia gdzie się dodzwoniłeś lecz jest to wyciąganie kasy na maksa od człowieka. Trzysta zł za przeczyszczenie przewodu kominowego to paranoja. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie w domu jak przeczyszcza 2 kominy i wypisuje protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Życzy sobie za usługę 150 zł. Jak nie możesz znaleźć normalnego kominiarza to sprawdź na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=76 - na pewno znajdziesz dobrego fachowca. Ja często właśnie w taki sposób szukam wykonawców do rozmaitych prac przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tej strony. Oczywiście zawsze przed wyborem przeczytam opinię o wybranych fachowcu.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości