Strona 1 z 1

Dobry lekarz do dziecka w Zielonej Górze

: 18 maja 2016, 12:13
autor: mariusznowak
Witajcie, poszukuje lekarza w Zielonej Górze przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często choruje. Nie mam już sił do stania w kolejkach w przychodni. Również sposób leczenia wg mnie jest tam przestarzały. Dlatego potrzebuje dobrego pediatry, który szybko postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:

Dobry lekarz czterolatki w Zielonej Górze

: 18 maja 2016, 13:10
autor: krzysiekfila
Witaj. Miałem taki sam problem co ty z córką. Kobita w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. Znalazłem taki portal www: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do paru pediatrów. Nie było kłopotu z umówieniem wizyty w domu. Wszystko miło i grzecznie. Odmienne podejście do chorego dziecka. Najistotniejsze, że pediatra wiedział jaki lek przepisać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie samo przepisywanie leków.

podobne tematy:

Dobry lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

: 19 maja 2016, 11:47
autor: maxkolonko
Masz rację, u nas w przychodni to tylko są w stanie druczki na leki przepisywać. Na okrągło te same leki. A jak już jest coś poważniejszego to rozkładają ręce. Taka medycyna w naszym kraju panuje. A prywatnie to dostają olśnienia i już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: