Strona 1 z 1

Ekipa, która zrobi meble na wymiar

: 18 maja 2016, 10:40
autor: annasowa90
Witajcie wszyscy. Poszukuje firmy, która jest w stanie wykonać meble dobrej jakości na wymiar. Nie szukam ludzi, którzy umieją złożyć tylko nieskomplikowaną szafę. Chcę uzyskać jakość mebli jak na tej stronie: https://ugrubego.pl/ . Na pierwszy rzut oka widać, że firma zna się na rzeczy i wykonuje dobrej jakości meble. Ktoś ma może namiary na takich fachowców?

podobne tematy:

Ekipa, która wykonana meble na zamówienie

: 18 maja 2016, 11:08
autor: henryk1965
A w wyszukiwarce nic nie znalazłeś? Nie mogę w to uwierzyć, że w naszym kraju nie ma podobnych firm. Wystarczy odpowiednio poszperać w Internecie. Możesz użyć szukanie grafiką. Wtedy będziesz widział od razu zdjęcia. Łatwiej trafić na coś konkretnego.

podobne tematy:

Firma, która wykonana meble na wymiar

: 19 maja 2016, 11:10
autor: adriansola
Wystarczy, że należycie poszukasz w Internecie. Takich firm jest na pęczki. Występują również branżowe serwisy internetowe, które posiadają listy takiego rodzaju firm. Trzeba trochę zachodu i znajdziesz interesującą Cię firmę. Tu jest odnośnik do takiej strony: https://cienkusz.com.pl/panele-szklane-do-kuchni-warszawa gdzie jest sporo firm, które oferują usługi stolarskie. Dużo z nich z pewnością wykonuje meble na wymiar.

podobne tematy: