Strona 1 z 1

Problem z kotłem na eko groszek - piec wygasa po pewnym czasie

: 16 maja 2016, 12:16
autor: podrygalapawel
Witam serdecznie. Mam problem z moim piecem na eko groszek. Od pewnego czasu niespodziewanie gaśnie po pewnym czasie. Jest to dopiero jego trzeci sezon w naszym domu i do tej pory nie było problemów. Obecnie jak przechodzi na tryb czuwania to po jakimś czasie wygasa i załącza się alarm niskiej temperatury. Jak pracuje cały czas i nie przechodzi w stan letni to nie ma tego problemu. Testowałem dużej liczby ustawień i nic. Sprawdzałem też tutaj: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie będzie pomocny w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego rodzaju usterkami?

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta w mieście Radom

: 16 maja 2016, 12:59
autor: mariusznowak
Po pierwsze to właśnie od kominiarza powinieneś zacząć. Jeśli posiadasz zaczadzony komin to właśnie takie będą tego objawy. Piec będzie gasł, gdyż paliwo źle się pali. Brak dobrego ciągu jest tego przyczyną. Zacznij od tego i napisz jaki jest efekt.

podobne tematy:

Kłopot z kotłem na eko groszek - piec wygasa po pewnym czasie

: 16 maja 2016, 13:23
autor: podrygalapawel
Podziękował za odpowiedź. Na to bym nie wpadł. Kominiarza nie brałem od zamontowania pieca w domu. Znajdę jakiegoś kominiarz i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy: