Strona 1 z 1

Sprawdzony stomatolog w mieście Radom

: 13 maja 2016, 11:50
autor: annasowa90
Dzień dobry, szukam sprawdzonego dentystę w Radomiu. W wyszukiwarce znalazła wiele gabinetów dentystycznych. Natomiast jak już sprawdzimy komentarze na stronach to już tak pięknie to nie wygląda. Muszę zrobić dwa implanty. Wydatek duży i chciałabym, żeby było to zrobione odpowiednio i w miarę tanio.

podobne tematy:

Sprawdzony stomatolog w miejscowości Radom

: 13 maja 2016, 12:23
autor: mariusznowak
Część, sememu miałem podobny problem z wykonaniem implanta. Co ja się naszukałem w internecie dentystów i komentarzy o nich. Ostatecznie wybór padł na tą stomatolog w Radomiu http://danuta-majewska.pl . Implant został wykonany należycie. Posiadam go już cztery lata i nie miałem z nim w ogóle kłopotów. Jedzenie mi nie wchodzi pomiędzy zęby i implanta, więc jest dobrze spasowany. Miałem u niej 3 wizyty i było po wszystkim. Cenowo jest porównywalna do pozostałych dentystów w Radomiu. Więc możesz spokojnie do niej iść.

podobne tematy:

Sprawdzony stomatolog w Radomiu

: 16 maja 2016, 9:38
autor: podrygalapawel
Witaj. Nie znam tej placówki stomatologicznej. Ja mogę od siebie polecić gabinet w centrum. Jest to Rodent, gdzie możesz dość tanio zrobić zęby. Posiadają oni też podpisaną umowę z NFZ, więc cześć rzeczy jesteś w stanie zrobić za darmo. Ja jestem zadowolony z ich usług.

podobne tematy: