Czy jest warto zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do biura?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy jest warto zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do biura?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Cześć, przedsiębiorstwo zwiększa zatrudnienie i w niedalekiej przyszłości jesteśmy zmuszeni przenieść się do większego biura. Powszechnie wiadomo, iż takie lokale są zazwyczaj w stanie deweloperskim i musimy je całkowicie urządzić. Stąd moje pytanie czy opłaca się inwestować w takie zabudowy meblowe: Obrazek - prezentują się doskonale na fotografiach. Lecz koszt ich zakupu jest dość wygórowany i nie wiem czy przyniesie jakąś wartość dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest dość ważny, ale czy meble najwyższej klasy aż tak zwiększają efektywność pracowników i skutkują na decyzję potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy warto kupować takie systemy meblowe do firmy?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Witaj, to już zależy od waszych możliwości finansowych. Wygląd lokalu firmowego jest bardzo ważny, lecz musi być zgodny z portfelem waszych kontrahentów. Jeżeli współpracujecie z małymi przedsiębiorstwami to przepych w waszej firmie ich odstraszy. Będą tkwili w przekonaniu, że jesteście drogą firmą i będą zwracać się do innych firm. Ich działanie ma podstawy, dlatego że wydatki na takie meble przerzucicie na swoich kontrahentów. Natomiast jeśli kooperujecie z większymi firmami, gdzie ważny jest komfortowy wygląd biura, aby was oceniali jako poważnego partnera to jak najbardziej trzeba kupić tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już wspominałem. Wszystko jest uzależnione od grupy docelowej.

podobne tematy:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości